Новини

31.08.2021 р.

На стоматологічному факультеті Дніпровського державного медичного університету відбулося урочисте посвячення в студенти.

Вітаємо нових студентів - стоматологів!

ДОБРО БЕЗ КОРДОНІВ

З благодійною та волонтерською діяльністтю, в котрий раз, студенти 3 курсу стоматологічного факультету "Фармація", відвідали Дніпропетровський дитячий будинок - інтернат 2 ДОС, спеціалізований для дітей с ДЦП та наслідками поліомієліту.

Студенти приймали участь у проведенні майстер - клас "Створити янгола", а видом матеріальної допомоги стали подарунки. Але найціннішим подарунком стала радість спілкування!

Вітаємо призерів ХХ ювілейного Всеукраїнського професійного конкурсу лікарів-інтернів стоматологів «Шлях у світ майстерності» Кирильчук Ганну Василівну та Масалова Ярослава Альбертовича, який проводився в УМСА м. Полтава.

Під керівництвом завідуючого кафедрою терапевтичної стоматології ДЗ «ДМА МОЗУ» доктора медичних наук, професора Самойленко Андрія Валерійовича, доцентів кафедри кандидатів медичних наук Романюти Інни Анатоліївни та Шарипова Володимира Івановича до конкурсу була підготовлена команда у складі лікарів-інтернів першого року навчання.

Команда лікарів-інтернів ДЗ «ДМА МОЗУ» повернулася з конкурсу з почесним ІІІ місцем та великим задоволення від участі у професійному змаганні. Шлях до успіху починався з кропіткої праці студентів на фантомному курсі. Навчаючись в інтернатурі лікарі-інтерни продовжили відпрацьовувати основні практичні навички в фантомному класі на кафедрі терапевтичної стоматології. Зважаючи на щире бажання оволодіти спеціальністю, наполегливість та уважне і професійне ставлення з боку викладачів кафедри терапевтичної стоматології молоді спеціалісти досягли рівня компетентності для участі в ХХ ювілейному Всеукраїнському професійному конкурсу лікарів-інтернів стоматологів «Шлях у світ майстерності».

7-8 лютого 2019 року опорна кафедра післядипломної освіти лікарів-стоматологів Української медичної стоматологічної академії проводила ХХ Всеукраїнський професійний конкурс лікарів-стоматологів «Шлях у світ майстерності» та навчальний семінар з актуальних питань стоматології.

Основна мета цього конкурсу:

· Популяризація та впровадження в практику охорони здоров’я сучасних технологій, устаткування та фотополімерних матеріалів;

· Демонстрація професійної майстерності лікарів-стоматологів в реставраційній техніці .

Конкурс проводився на базі новітньої клініки «Професорська стоматологія», яка устаткована найсучаснішим обладнанням.

Відкрив Урочистості ректор Української медичної стоматологічної академії, д. мед. н., професор В.М. Ждан.

«Є у всіх, і у тих, хто започаткував, а потім впродовж двадцяти років проводить цей конкурс, і у його журі та учасників, і у гостей-вболівальників — головна мета: вдосконалювати професійну майстерність задля блага пацієнтів. Адміністрація академії, стоматологічна спільнота Полтави, спонсори конкурсу завжди відгукуються на заохочення учасників та переможців конкурсу», — зазначив, відкриваючи церемонію нагородження , ректор Української медичної стоматологічної академії, д. мед. н., професор В.М. Ждан.

Церемонія відзначення переможців конкурсу була не менш вражаючою, ніж яскраве професійне дійство у клініці «Професорська стоматологія», ніж хвилююча напружена боротьба професіоналів за право стати кращими серед кращих лікарів-стоматологів, які приїхали до Полтави з усієї України.

Ректор Української медичної стоматологічної академії, д. мед. н., професор В.М. Ждан привітав переможців, а з нагоди 20-річчя існування конкурсу вручив почесні грамоти викладачам УМСА за вагомий внесок у підготовку та виховання медичних кадрів.

20 лютого відзначається вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Пам'ятний день встановлено з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи розстрілювали протестувальників. Всього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею». День 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності.

ЗДОРОВ'Я - ПОНАД УСЕ !

20 лютого студенти 5 курсу 6 десятку стоматологічного факультету разом з представником компанії Colgate А. Колотницькою,

у Національній металургійній академії, провели студентам 4 курсу факультету економіки та менеджменту, а також професорсько-викладацькому складу , на кафедрі інформаційних технологій, санітарну-освітню роботу з профілактики стоматологічних захворювань.

Конференція молодих вчених в рамках

П`ятої (V) міжрегіональної науково-практичної конференції(V)

«Стоматологія Придніпров`я » Дніпро – Запоріжжя 2019

Конференція відбудеться 18 квітня 2019 року

на базі кафедри терапевтичної стоматології

м. Дніпро. вул. М.Грушевського 65, 3 поверх, конференц-зал.

Початок роботи конференції о 10.00, реєстрація з 9.30